English  

Hakkımızda

Ela Denizcilik San.ve Tic. Ltd. Şti. yani uluslararası alanda Ela Ship Supply Co. olarak tanınan firmamız, 1993 yılında, körfezinde 22 adet demir-çelik, çimento, gübre, kömür, petrol, lpg gibi limanları olan, ülkemizin güçlü sanayi şehri iskenderun’da kurulmuştur. Firmamızın kuruluş tarihi her ne kadar 1993 yılı olsa da bizim tecrübemiz 1983'lü yıllara dayanmaktadır...

Firmamız kumanya, bakım & onarım, kimyasal sanayi gaz dolumları, sertifikalı güvenlik ekipmanları yani her türlü malzeme ve ihtiyaçlarınızın temininde en kaliteli, en hızlı ve en güvenli hizmetleri sunar. Aynı zamanda denizcilik sektörünün en önemli kuruluşları ISSA ve IMPA’ya üye olan firmamız, uluslararası alanda da sektörün önde gelen firmalarından biri olma yolunda kararlılıkla ilerlemektedir.

Sizlere sağladığımız hizmetlerin arka planında deneyimli, profesyonel, her geçen gün gelişen ve yenilenen teknolojiyi takip eden ve hizmetten ödün vermeyen bir ekip vardır.

Sizlere sunduğumuz hizmetleri önemsiyoruz. Çünkü olaya sizin açınızdan bakıyoruz. Denizin ortasında ne bir market ne de bir tamirci vardır. Bu nedenle sizlerin, eksiksiz ve kaliteli hizmetlerin yanısıra uygun fiyatlar ile de memnun kalmanızı sağlamayı kendimize ilke edindik.

Resimler
Resimler
Resimler
Resimler